Enthousiaste Rijinstructeur(trice) Categorie B bij Rijschool De Mike Drive

Over ons

Rijschool De Mike Drive is een toonaangevende rijschool in de regio Heerhugowaard, Alkmaar en Heiloo. Met een moderne aanpak, de nieuwste voertuigen en vooruitstrevende lesmaterialen onderscheiden wij ons in de markt.

De uitdaging

Vanwege een snel groeiende wachtlijst zijn wij op zoek naar een enthousiaste, betrokken en vakbekwame instructeur/instructrice voor categorie B. Heb je daarnaast ervaring of certificatie in categorie A? Dat is een flinke pré! Of je nu parttime of fulltime beschikbaar bent, bij ons vind je ruimte voor doorgroeimogelijkheden en flexibiliteit.

Wat breng jij mee?

Waarom kiezen voor Rijschool De Mike Drive?

Interesse?

Ben jij de enthousiaste en gedreven rijinstructeur die wij zoeken? Mail je motivatie en CV naar info@rijschooldemikedrive.nl of vul het onderstaande formulier in. Sluit je aan bij ons team en draag bij aan het rijsucces van onze leerlingen!

Om een afspraak te maken voor een proefles bellen of whatsappen we je om een afspraak te maken.
Sleep bestanden hierheen of
Toegestane bestandstypen: pdf, docx, pages, txt, jpg, jpeg, Max. bestandsgrootte: 12 MB, Max. aantal bestanden: 5.
    Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.